راهنمای انتخاب کت و شلوار رنگی برای آقایان شیک پوش

دنیاک: در سال‌های قبل معمولا آقایان پوشیدن کت و شلوار مشکی یا سرمه‌ای را ترجیح می‌دادند ولی اخیرا آقایان هم کت و شلوار رنگی می‌پوشند. پوشیدن کت و شلوار رنگی قوانین خاصی دارد که در این مطلب به آن می‌پردازیم.

رنگ‌های خنثی برای تابستان و زمستان

برای تابستان و زمستان رنگ‌های خنثی مثل سرمه‌ای، طوسی، سفید و مشکی را انتخاب کنید. این رنگ‌ها به هر پوستی می‌‌آید و می‌توانید با خیال راحت آن‌ها را در هر مکانی بپوشید. دقت کنید که شما همیشه نباید این رنگ‌ها را به تن کنید. می‌توانید از کت و شلوار بنفش، صورتی و حتی قرمز هم استفاده کنید. برای فصل‌های سرد سال از رنگ‌های تیره استفاده کنید و برای فصل‌های گرم سال از رنگ‌های روشن.

 

در بهار چه کتی بپوشیم؟

بهار فصلی است که در آن باید رنگ‌های روشن به تن کنید. رنگ‌های تیره را می‌توانید در مراسم‌ رسمی به تن کنید. بهتر است برای شلوار از رنگ خاکستری استفاده کنید. این رنگ شلوار به شما آزادی عمل بیشتری در انتخاب کت‌هایتان می‌دهد. اگر می‌خواهید ظاهر ساده‌ای نداشته باشید، کت و شلوار طرح‌دار بپوشید. کت‌های مناسب فصل بهار؛ آبی کربنی، آبی آسمانی، سبز، بادامی، خاکستری و جگری هستند.

 

برای تابستان چه رنگ کتی مناسب است؟

تابستان فصل پوشیدن کت‌های روشن است. کت‌های کرم و بژ برای این فصل انتخاب خوبی هستند. کت یا شلوار فرقی نمی‌کند می‌توانید هر دویشان را به این رنگ‌ها انتخاب کنید. همراه این کت و شلوار پیراهن سفید بپوشید تا گرما را به خود جذب نکند. رنگ‌های مناسب کت برای فصل تابستان؛ سبز، آبی، کرم، گلبهی، زرد و سبز یشمی است.

 

در فصل پاییز چه بپوشیم؟

برای فصل پاییز رنگ‌های گرم و تیره را انتخاب کنید. می‌توانید رنگ‌های شاد ولی تیره استفاده کنید. برای شیک پوش شدن کت و شلوار تیره و لباس رنگ روشن انتخاب کنید. رنگ‌های مناسب کت در فصل پاییز؛ سبز تیره، بنفش تیره، قهوه و قرمز است.

Suit Colours The Only Suit Colours You Need And How To Choose Yours The Idle Man – Dub Wedding

 

زمستان را چه کار کنیم؟

رنگ لباس در زمستان هم باید تیره باشد. اگر رنگ جگری را دوست ندارید می‌توانید سرمه‌ای یا مشکی بپوشید. پیراهن رنگ روشن همراه این کت و شلوار بپوشید. اگر کت و شلوار طرح دار انتخاب کردید، لباس ساده بپوشید اما اگر لباس طرح دار انتخاب کرده‌اید، کت و شلوار ساده به تن کنید. رنگ‌های مناسب کت برای فصل زمستان؛ سبز دودی، یاسی، قهوه‌ای، خردلی و شکلاتی است.

به رنگ پوستتان دقت کنید

اگر رنگ پوست شما تیره یا زیتونی است، از رنگ‌های متضاد آن استفاده کنید. مثلا یک پیراهن سفید همراه یک و شلوار مشکی، آبی، قرمز یا سبز انتخاب مناسبی برای شماست. اما اگر پوست بدنتان روشن است از رنگ‌های نزدیک پوست بدنتان استفاده کنید. پیراهن آبی روشن با کت و شلوار سرمه‌ای یا مثلا پیراهن قهوه‌ای با کت و شلوار بژ انتخاب منابی برای شماست.

 

 

zaerbanner shamimbanner
برچسب ها
اپلیکیشن های کاربردیzaerbanner shamimbanner

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن