صحبت‌های دردناک ژوله در مراسم تشییع خشایار الوند +عکس

دنیاک: امیرمهدی ژوله نویسنده و بازیگر که رفاقتی قدیمی با الوند داشت، سخنران دیگر این مراسم بود که سخنانش را با خاطره‌ای از پیمان قاسم‌خانی آغاز کرد: «همه دوستان از ناباوری‌ها گفتند، یادم هست در شبی که خشایار از میان ما رفت پیمان قاسم‌خانی با من تماس گرفت و گفت می‌گویند کسانی که ایست قلبی می‌کنند در سردخانه به هوش می‌آیند اما ما آشنایی در سردخانه نداشتیم که ببینیم خشایار زنده است یا نه.»

او در ادامه خطاب به الوند اینچنین گفت: «فیلمنامه آخرت را چرا اینقدر کوتاه نوشتی؟ مگر می‌شود در پرده اول قهرمانی که عاشق زندگی‌اش است را نشان داد و در پرده دوم به ناگهان او را کشت؟ گفتی با دیدن «درباره الی» پایت لرزید اما چه شد از اینکه پسر ۱۲ ساله‌ات خبر فوت تو را به دوستانت بدهد پاهایت نلرزید؟ چه فیلمنامه غلطی برای زندگی خود نوشتی.»

ژوله سپس خطاب به ضرغامی نیز بیان کرد: «آقای ضرغامی من، مهراب و پیمان قاسم‌خانی در تلویزیون ممنوع‌التصویر هستیم و اگر قرار باشد مراسمی برای او در تلویزیون برگزار شود ما نمی‌توانیم حضور پیدا کنیم. امیدواریم که ترتیبی فراهم شود تا ما دل‌مان نسوزد و بتوانیم در مراسم حضور پیدا کنیم.»

zaerbanner shamimbanner
برچسب ها
اپلیکیشن های کاربردیzaerbanner shamimbanner

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن