سرانجام رابطه سروش مطلق و مریم زیوری لحظه گرگ و میش

دنیاک: سریال لحظه گرگ و میش با ژانری عاشقانه به نویسندگی مونا انوری زاده و کارگردانی همایون اسعدیان با استقبال خوب مخاطبان روبرو شده است. این سریال عاشقانه در تعدادی از قسمت ها تداعی کننده جنگ تحمیلی بود. و در این میان خانواده وحدت که داستان اصلی این سریال بر حول زندگی این خانواده می چرخد را بازیگرانی از جمله فاطمه گودرزی در نقش توران، علیرضا کمالی نقش احسان (شهید خانواده وحدت) حسام محمودی(هادی) ناصرسجادی حسینی(یوسف) پانیذ برزعلی (حنانه همسر یوسف و دوست صمیمی یاسمن) و المیرا دهقانی (یاسمن) را تشکیل می دهند.

قسمت های ابتدایی سریال قصه هایی عاشقانه را به تصویر کشید که با ذائقه مخاطب خوشایند بود. عاشقانه های احسان و طاهره، هادی و سیما و یاسمن و حامد. اما رفته رفته در ادامه سریال ماجراهایی از جمله شهادت احسان، جانبازی هادی که منجر به جدایی او و سیما شد و در نهایت  عشق پر رنگ یاسمن و حامد که رنگ تلخ جدایی را به دلیل آوردن خبر شهادت حامد به خود گرفت.

یاسمنِ سریال لحظه گرگ و میش بعد از خبر شهادت حامد، ازدواج با سروش همکلاسی خود که او نیز همسرش را در اثر بیماری از دست داده بود با تمام مخالفت های خانواده برگزید که بتواند حامد را فراموش کند. این روند سریال با واکنش تندی از سوی مخاطبان و کاربران فضای مجازی روبرو شد که همایون اسعدیان کارگردان این سریال در این خصوص گفت: در این سریال واقعیت ها به تصویر کشیده شده و امیدوارم مخاطبان با این موضوع ارتباط برقرار کنند.

در این شب های سریال لحظه گرگ و میش با وارد شدن زن و مردی به نام های مریم زیوری که لیلا بلوکات در این کاراکتر به ایفای نقش پرداخته است و محمدرضا مالکی که در نقش سیامک بازی می کند، خود را خواهر و برادر معرفی کرده اند وارد زندگی سروش همسر یاسمن شده اند و با ترفند قصد به دست آوردن ثروت سروش را دارند. این دو کلاهبردار برای رسیدن به خواسته هایان او را وارد قضیه برج سازی در دبی کرده اند. مریم زیوری با دلبری های خود سروش را به خود علاقمند کرده تا بتواند زودتر به نقشه اش برسد. اما سروش روز به روز عاشق مریم می شود.

آیا مریم زیوری و سروش با هم ازدواج می کنند؟ سرنوشت سروش و مریم زیوری در این سریال چگونه می شود؟ شما چگونه فکر می کنید؟

منبع: کولاک

 

zaerbanner shamimbanner
برچسب ها
اپلیکیشن های کاربردیzaerbanner shamimbanner

One Comment

  1. هر بلایی سر کاراکتر یاسمن بیاد حقشه چون خودش انتخاب کرد با خودخواهی و لجاجت حتی حاضر نشد یکسال سوگوار حامد بشینه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن