۷ ایده جذاب و متفاوت برای بسته‌بندی هدیه روز مادر

دنیاک: چند روز بیشتر به روز مادر نمانده است و هدیه خریدن به مناسبت این روز یک رسم معمول است. اما ما در این مطلب نمی‌خواهیم درباره هدیه دادن به مادرتان صحبت کنیم، بلکه می‌خواهیم پیشنهاداتی درباره بسته بندی هدیه روز مادر به شما بدهیم. در ادامه با دنیاک همراه باشید.

بسته بندی هدیه با قلب

قلب همیشه نشان دهنده عشق و محبت است. برای این کار می‌توانید از یک کاغذ کاهی استفاده کنید و روی آن قلب بکشید. یا می‌توانید آن را مقوا و نخ به کادویتان اضافه کنید.

استفاده از میوه درخت کاج و شاخه‌ها و گل‌ها

می‌توانید برای بسته بندی از میوه درخت کاج و شاخه برگ‌های طبیعی استفاده کنید. به خصوص اگر قرار نیست برای مادرتان گل بخرید این کار لطف هدیه شما را دو چندان می‌کند.

استفاده از آبرنگ و مداد رنگی

اگر فرزند دارید حتما این کار را همراه او انجام دهید تا او هم در لذت هدیه دادن به مادربزرگش یا مادرش شریک باشد. می‌توانید با هم از آبرنگ، مداد رنگی یا مداد شمعی برای تزئین کاغذ کادو استفاده کنید و به آن طرح‌های مختلف بزنید.

استفاده از توری و پارچه گلدار

برای هدیه روز مادر می‌توانید از توری، پارچه گلدار و دستمال کاغذی استفاده کنید. فقط کافی است تکه‌های باقی مانده آن‌ها را روی کاغذ بچسبانید یا می‌توانید به صورت کامل از یک پارچه برای بسته بندی هدیه تان استفاده کنید.

 

استفاده از چسب و اکلیل

با استفاده چسب دوطرفه و اکلیل و کمی خلاقیت می‌توانید بسته بندی زیبایی برای هدیه روز مادرتان انجام دهید.

توپ‌های کوچک کاموایی

توپ‌های کاموایی و پشمی هم ایده خوبی برای هدیه روز مادر می‌توانند باشند. فقط کافی است که آن‌ها را در انواع و اقسام اندازه‌ها درست کنید و روی بسته‌بندی‌تان بچسبانید.

بسته بندی هدیه با روبان یا تور

روبان و تور یکی از متداول‌ترین ایده‌ها برای بسته بندی هدیه است. شما هم می‌توانید از روبان یا دکمه برای بسته بندی هدیه روز مادر کمک بگیرید. در ادامه ایده‌هایی ببینید.

zaerbanner shamimbanner
برچسب ها
اپلیکیشن های کاربردیzaerbanner shamimbanner

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن