آیا یکشنبه هفته آینده تعطیلی است؟/ بین التعطیلین بهمن ۹۷

اختصاصی دنیاک: آیا یکشنبه ۲۱ بهمن ماه تعطیل است؟ این سوالی است که این روزها در گروه های تلگرامی و شبکه های اجتماعی در حال دست به دست شدن است.

برخی کاربران و فعالان شبکه های اجتماعی هم سعی می کنند با انتشار این خبر مسئولین را در عمل انجام شده قرار دهند.

با این حال تنها خبر رسمی که در خصوص تعطیل یشنبه هفته آینده اعلام شده است اظهارات نعمت الهی قائم مقام وزیر آموزش و پروش است.

واکنش آموزش پرورش به تعطیلی یکشنبه

امیرعلی نعمت‌الهی  در خصوص برخی اخبار در فضای مجازی مبنی بر تعطیلی روز یکشنبه ۲۱ بهمن که بین دو روز تعطیل شنبه (شهادت حضرت فاطمه الزهرا«س») و دوشنبه ۲۲ بهمن قرار دارد، اظهار کرد: وزارت آموزش و پرورش تابع تصمیمات دولت است و دولت هم برای تعطیلی روز یکشنبه تصمیمی را اتخاذ نکرده است.

وی ادامه داد: آموزش و پرورش تاکنون تصمیمی برای تعطیلی روز یکشنبه ۲۱ بهمن مدارس نگرفته است و بر این اساس، مدارس کشور در این روز دایر خواهد بود.

نعمت‌الهی تصریح کرد: در صورتی که تصمیم جدیدی گرفته شود، از طریق پورتال رسمی وزارت آموزش و پرورش و رسانه‌های رسمی به اطلاع عموم مردم خواهد رسید.

شوخی کاربران با بین التعطیلین

با این وجود هنوز شوخی ها و خبرهای در این حوزه در حال رد و بدل شدن است. یکی از شوخی هایی که بسیاری از کاربران و کانال ها اقدام به انتشار آن نموده اند در ادامه می خوانید:

یکشنبه تعطیل است
به اطلاع کلیه هموطنان عزیز میرساند نظر به تعطیل بودن روزهای شنبه و دوشنبه (۲۰ و ۲۲ بهمن) کلیه ادارات دولتی و مراکز آموزشی در روز یکشنبه ۹۷/۱۱/۲۱ تعطیل میباشند.
البته تا اینجا فعلا نظر منه؛ تا ببینیم هیئت دولت چقدر نظرِ منو قبول داره
zaerbanner shamimbanner
برچسب ها
اپلیکیشن های کاربردیzaerbanner shamimbanner

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن