انتشار عکس‌های بدون آرایش دختر مشهور اینستاگرام جنجال به پا کرد +عکس

دنیاک: (إما هلبرگ) مدلی که با زیبایی آفریقایی اش توجهات بسیاری را به خود جلب کرده و عکس‌های متنوعی را در صفحه شخصی خود در اینستاگرام منتشر می‌کند. او در حدود ۳۰۰ هزار فالوئر دارد. این مدل ۱۹ ساله فقط یک سال است که وارد فضای مجازی شده است.

اما این دختر آفریقایی که دنبال کنندگان زیادی را به خود جذب کرده است یک دختر سیاه پوست نیست بلکه یک دختر بور، سفید پوست و سوئدی الاصل است.

عکس هایی که إما هلبرگ از چهره اش منتشر می کرد

عکس هایی که إما هلبرگ از چهره اش منتشر می کرد

یک اکانت ناشناس در توییتر عکس‌های واقعی هلبرگ را منتشر کرده است. هلبرگ در واکنش به لو رفتن عکس‌ها گفته که قصد فریب کسی را نداشته و فقط از لوازم آرایش تیره رنگ استفاده کرده است.

چهره واقعی اما هلبرگ

چهره واقعی اما هلبرگ

پدیده blackfishing به تازگی در جوامع سفیدپوست شایع شده است. در چنین پدیده‌ای افراد تلاش می‌کنند تا با لوازم آرایش و کمک گرفتن از کلاه گیس و موی مصنوعی خود را به دختران آفریقایی شباهت بدهند. از نظر آن‌ها دختران سیاه پوست، زیبایی سحرانگیز و جذب کننده‌ای دارند.

لوازم آرایشی که ویژگی‌های صورت را به شکل قابل توجهی تغییر می‌دهد در سال‌های اخیر در کشور‌های جنوب شرقی آسیا رواج یافته است. ماسک‌های مومی برای حجم دادن به صورت و بینی، لیفت دهنده‌های پوست صورت و ماسک‌هایی که حجم اجزای صورت را کوچکتر نشان می‌دهند و زائده‌های پوست صورت و بدن را محو می‌کنند، از جمله این موارد هستند، تا جایی که برخی این لوازم آرایشی را تهدیدی برای عمل‌های جراحی زیبایی در آینده می‌دانند.

کاربران فضای مجازی استفاده از این محصولات آرایشی را فریب و خدعه به حساب می‌آورند.

منبع: تابناک نو

zaerbanner shamimbanner
برچسب ها
اپلیکیشن های کاربردیzaerbanner shamimbanner

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن