BMW از جدیدترین مدل خودروی خود رونمایی کرد

اختصاصی دنیاک: هنوز چیزی از سال ۲۰۱۹ گذشته که بی ام و خودروی جدیدش را رو کرد. سری ۷ مدل ۲۰۲۰ غافلگیری جدید بی ام و است که به شکل رسمی معرفی شده و قرار است که در ماه آوریل به بازار بیاید. محصول جدید بی‌ ام و در ظاهر جدیدش تغییرات زیادی کرده است. این محصول دارای موتور جدید است و پره‌های جلوی پنچره این خودرو به شکل استاندارد و در شرایط مختلف می‌توانند تغییر زاویه دهند.

سری هفت بی ام و که نمونه فیست لیفت نسل کنونی این خودرو محسوب می‌شود، جلوپنجره بزرگی مثل بی ام و x7 است و در دیگر بخش‌های بدنه نیز شباهت‌هایی به شاسی بلند x7 دارد. این خودرو دارای چراغ‌های جدیدی است که به صورت استاندارد به تکنولوژی LED مجهز هستند. کاپوت این خودرو نیز دارای ظاهری عضلانی‌تر است. در قسمت پشتی ماشین هم چراغ‌های LED باریکی وجود دارد.

در کابین این خودرو هم از کیلومتر شمار جدید بی ام و استفاده شده که قبلا نمونه آن را در سری ۸ و X5 دیده بودیم. همچنین این خودرو دارای یک تریم جدید چرم است. تا پیش از این بالاترین نمونه این خودرو یک موتور ۱۲ سیلندر با امکان تولید ۶۰۰ اسب بخار و ۸۵۰ نیوتن متر گشتاور داشت، بی ام و برای این خودرو یک موتور هشت سیلندر باز طراحی شده ساخته است. قدرت این موتور نسبت به نمونه قبلی آن به ترتیب ۸۰ اسب بخار و ۱۰۰ نیوتن متر بیشتر شده است. این خودرو در نمونه پلاگین هیبریدی‌اش دارای یک موتور ۶ سیلندر بنزینی با قدرت ۲۸۰ اسب بخار است، همچین یک موتور برقی با قدرت ۱۱۳ اسب بخار نیز دارد. مجموع قدرت این موتور برابر است با ۳۸۹ اسب بخار و سرعت این موتور فقط در مدت ۴.۹ ثانیه می‌تواند از صفر به صد برسد. قرار است بی‌ ام و سری هفت مدل ۲۰۲۰ در ماه آوریل امسال وارد بازار خودرو شود.

zaerbanner shamimbanner
برچسب ها
اپلیکیشن های کاربردیzaerbanner shamimbanner

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن