۱۰ ایده جذاب برای کیک تولد مردانه

اختصاصی دنیاک: اگر می‌خواهید مرد زندگی خود را با یک کیک خاص غافلگیر کنید، نگران نباشید ما برای شما ایده‌هایی داریم. مشخص است که آقایان به کیک‌هایی با گل‌های فراوان و تزئینات خاص علاقه‌ای ندارند. برای تهیه کیک تولد مناسب مرد زندگی‌تان به شخصیت و علاقه‌مندی‌های او توجه کنید، در ادامه ۱۰ مدل کیک تولد ویژه آقایان به شما معرفی می‌کنیم.

کیک تیم ورزشی مورد علاقه همسرتان

معمولا همه آقایان به ورزش به خصوص فوتبال علاقه مند هستند. تا به حال بارها دیده‌اید که وقت دیدن یک مسابقه ورزشی چقدر حرص می‌خورند و به دنبال پیروزی تیم مورد علاقه‌شان هستند. پس فهمیدن اینکه به چه تیمی علاقه دارند و شما باید چه کیکی برایشان تهیه کنید، دشوار نیست.

 

کیک ماشین مورد علاقه

معمولا پسربچه‌ها با اسباب بازی ماشین بزرگ می‌شوند و در جوانی نیز به انواع مدل‌های ماشین علاقه مند هستند. اگر همسر شما راننده است یا به ماشین خاصی علاقه دارد، کیک مدل ماشین بهترین انتخاب برای اوست.

 

کیک خوراکی مورد علاقه

این ایده برای زنان و مردان می‌تواند کاربرد داشته باشد. دقت کنید که مرد زندگی‌تان به چه میوه یا خوراکی خاصی بسیار علاقه‌مند است. چیزی که معمولا از خوردن آن سیر نمی‌شود و در رستوران نیز همیشه آن را انتخاب می‌کند.

 

سرگرمی‌های مورد علاقه

سرگرمی مورد علاقه مرد زندگی‌تان را پیدا کنید. او به بازی‌های فکری علاقه‌مند است؟ یا بازی‌های گروهی؟ ببینید با کدام بازی بیشتر سرگرم می‌شود و به وجد می‌آید. سپس کیک مورد علاقه او را سفارش دهید.

 

کیک شغل مورد علاقه

در این ایده به سراغ شغل‌ها می‌رویم. مثلا اگر همسرتان نجار است کیکی با این ایده می‌توانید سفارش دهید یا اگر پسرتان دانشجو است کیکی مطابق با رشته تحصیلی او سفارش دهید. برای مهندس‌ها از کامپیوتر استفاده کنید و برای پزشکان از گوشی دکتری.

کیک ساز مورد علاقه

اگر مرد زندگی‌تان به موسیقی بسیار علاقه مند است یا از شنیدن یک ساز بسیار لذت می‌برد، این کیک گزینه خوبی است. مخصوصا اگر او تازه نواختن یک ساز را شروع کرده یا آهنگ ساز حرفه‌ای است.

کیک اشیای مورد علاقه

معمولا هر کس به یک وسیله بسیار علاقه دارد. بعضی افراد دوست دارند، کلکسیونی از یک وسیله را داشته باشند. وسایلی مثل ساعت، عطر، کیف پول، انگشتر یا تلفن همراه.

کیک عکس‌های خاطره انگیز

این ایده ساده‌ای است که معمولا از قدیم به ذهن همه می‌رسیده. اگر همسر یا پدر شما از دیدن عکس‌های خاطره انگیز بسیار لذت می‌برد، کیکی با عکس‌های آلبوم‌تان برایش سفارش دهید.

کیک اعداد

این ایده برای پدرها بسیار مناسب است، به خصوص اگر به سن رندی رسیده باشند. این نوع کیک‌ها بسیار شیک و زیبا هستند. برای این کار می‌توانید دو کیک با عدد سن پدرتان سفارش دهید.

کیک لباس و کت و شلوار مردانه

این نوع کیک‌ها را برای آقایان جوان و شیک پوش پیشنهاد می‌کنیم. در این نوع کیک‌ها، کیک به شکل پیراهن مردانه یا کت و شلوار تزئین می‌شود.

 

 

zaerbanner shamimbanner
برچسب ها
اپلیکیشن های کاربردیzaerbanner shamimbanner

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن