۶ ایده جذاب برای پوشیدن لباس بافت

اختصاصی دنیاک:  یکی از عواملی که باعث می‌شود بسیاری از افراد به فصل زمستان علاقه‌مند باشند، پوشیدن انواع بافت است. حتما شما هم چندین بافت مختلف در منزل دارید. یکی از مزایای این نوع لباس‌ها این است که با یک بافت می‌توانید چندین استایل مختلف بزنید. ما در این مطلب به خانم‌های شیک پوش ایده‌های زیبا برای پوشیدن بافت می‌دهیم.

بافت با شلوار جین

بهترین گزینه برای بهتر دیده شدن لباس بافت شما شلوار جین است. یک بافت زیبا به همراه شلوار جین شما را بسیار شیک نشان می‌دهد. یادتان باشد که شما باید شلوار جین را با لباس‌های بافتنی که سایز بزرگتری دارند، بپوشید تا شیک‌تر به نظر برسد.

بافت با شومیز یا شلوار چهارخانه

اگر می‌خواهید تیپی کلاسیک داشته باشید، می‌توانید بافتتان را روی یک شومیز چهارخانه یا به همراه شلوار چهارخانه بپوشید. لباس یا شلوار چهارخانه در کنار بافت گزینه خوبی برای استایل‌های شماست.

بافت با چرم

لباس‌های بافت معمولا حالتی راحت و گشاد دارند و به همین دلیل پوشیدن شلوارهایی که برخلاف آن‌هاست می‌تواند استایل شیکی را برای شما به همراه داشته باشد. یکی از این گزینه‌ها شلوار چرم است. پولیور بافت و شلوار چرم مشکلی ترکیب جذابی برای شما به وجود می‌آورد. همچنین شما می‌توانید از بوت چرم به جای شلوار چرم استفاده کنید.

بافت با توری

ترکیب بافت با توری استایل شما را زنانه تر می‌کند. برای این کار می‌توانید زیر لباس بافتتان، لباسی از جنس تور بپوشید. یا پولیور بافتتان را با یک دامن توری ست کنید.

بافت با چیزی از جنس خودش

لباس‌های بافت را می‌توانید با جنس خودشان نیز ست کنید. یادتان باشد که دو لباس بافت بزرگ را هرگز با هم نپوشید. برای ست کردن می‌توانید لباس بافتتان را با یک شالگردن یا کلاه ست کنید. توجه داشته باشید که شما نباید به گونه‌ای لباس بپوشید که انگار در بافت پیچیده شده‌اید و سر تا پایتان همین است. به پوششتان تنوع بدهید.

بافت با خز

آخرین گزینه‌ای که می‌توانید بافت را با آن ست کنید، خز است. خز دارای جنسی راحت است و به شما گرما می‌بخشد، در عین حال اسپرت نیز هست. می‌توانید کیفی از جنس خز یا شالگردنی و کلاهی از این جنس را با لباس بافتتان ست کنید.

 

zaerbanner shamimbanner
برچسب ها
اپلیکیشن های کاربردیzaerbanner shamimbanner

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن