آخرین عکس و خبرها از بهنام صفوی بعد از بستری در سی‌سی‌یو

دنیاک: بهنام صفوی خواننده جوان موسیقی پاپ کشورمان تابستان سال گذشته بعد از تشدید شرایط بیماری برای عمل جراحی توسط پروفسور سمیعی راهی آلمان شد و عملی را با موفقیت پشت سر گذاشت و با بهبودی شرایط جسمی این خواننده کشورمان به ایران بازگشت.سلامتی بهنام صفوی روز چهارشنبه با تشدید وضعیت نامساعد جسمی ، بهنام صفوی بار دیگر در بیمارستان بستری شد. در ادامه اخباری از آخرین وضعیت وی می‌خوانیم.

سلامتی بهنام صفوی

علت بستری بهنام صفوی در بیمارستان از زبان پدرش

بهنام صفوی خواننده موسیقی پاپ کشورمان روز چهارشنبه به دلیل نامساعد بودن شرایط جسمانی در بیمارستان بستری شد و پدرش صبح امروز در برنامه حالا خورشید درباره آخرین وضعیت جسمانی بهنام توضیح داد.

برنامه حالا خورشید

گفتگو با پدر بهنام صفوی در برنامه حالا خورشید

پدر بهنام صفوی امروز روی آنتن برنامه زنده حالا خورشید درباره آخرین وضعیت جسمانی بهنام صفوی گفت : بهنام وضعیت جسمانی مناسبی داشت تا اینکه بعد از شیمی درمانی با کاهش سطح هوشیاری به تشخیص پزشکان در بخش مراقبت های ویژه بستری شد و شرایط نامساعدی داشت اما خدا را شکر یک روز از بعد از بستری سطح هوشیاری بالا رفت و به وضعیت مطلوب تری دست یافت.

بهنام با کمک پزشکان و دعای خیر مردم ایران و خارج از کشور شرایط بهتری نسبت به چند روز گذشته دارد و از مردم ایران میخواهم که برای پسرم و دخترم که سال گذشته در دوران بارداری به بیماری خاصی مبتلا شد که مراحل شیمی درمانی روی او هم انجام شد دعا کنند.

پدر بهنام صفوی در پاسخ به سوال رضا رشیدپور درباره علت دقیق بیماری بهنام صفوی گفت :بهنام تومور مغزی دارد و به احتمال پزشکان این تومور روی مخچه او اثر گذاشته است، بعد از جراحی که توسط پروفسور سمیعی انجام شد شرایط بهتری داشت تا اینکه چند روز پیش دوباره شرایط جسمی اش نامساعد شد و اکنون در آی سی یو بستری است.

بهنام صفوی

بهنام صفوی خواننده موسیقی پاپ

کامبیز دیرباز بازیگر کشورمان با انتشار پستی در اینستاگرام برای این هنرمند خوب آرزوی سلامتی کرد.

کامبیز دیرباز با انتشار یکی از آهنگ های بهنام صفوی نوشت : برای سلامتی بهنام صفوی دعا کنیم….

بهنام جان، ما و نسیم و موج دریا میمونیم بدون تو غریب و تنها… زود بیماری رو شکست بده مرد …. بمان و برایمان بخوان…..

بهنام صفوی

بستری بهنام صفوی در بیمارستان

بهنام صفوی خواننده جوان موسیقی پاپ کشورمان است که سالهاست با بیماری درگیر است و هر از چندگاهی با تشدید وضعیت جسمانی در بیمارستان بستری میشود. این هنرمند کشورمان که شهریورماه سال گذشته شرایط سختی را پشت سر گذاشت اما خوشبختانه توانست از پس بیماری برآید و با بهبود شرایط جسمانی به زندگی عادی بازگشت.

بهنام صفوی

آخرین وضعیت سلامتی بهنام صفوی

بهنام صفوی آذرماه سال گذشته برای اولین بار پدر شد و پسرش سام رنگ دیگری به زندگی آقای خواننده بخشید.

بهنام صفوی

zaerbanner shamimbanner
برچسب ها
اپلیکیشن های کاربردیzaerbanner shamimbanner

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن