آموزش گام به گام ساخت زیورآلات با مهره در خانه

دنیاک: ساخت کاردستی با مهره بسیار ساده است، اگر می‌خواهید یاد بگیرید که چطور در خانه با مهره‌های رنگی ذوب شده گل سر، گیره مو، منگنت و نشان کتاب بسازید با ما همراه باشید.

 

وسایل لازم

مهره‌های رنگی در انواع مختلف

کاغذ پوستی

ماکروفر یا فر

قالب شیرینی پزی

روش ساخت زیورآلات با مهره

ابتدا فر را با دمای ۴۲۵ درجه فارنهایت یا ۲۰۰ درجه سانتی گراد روشن کنید. وقتی فر در حال گرم شدن است، کاغذ پوستی را در کف قالب شیرینی پزی پهن کنید و مهره‌های رنگی را روی آن قرار دهید. رنگ‌های مختلف را در کنار هم قرار دهید تا زیورآلات شما رنگ‌های زیبایی به خود بگیرند. ظرف را در فر قرار دهید و بعد از هشت یا ده دقیقه از فر خارج کنید. حالا قالب را از فر خارج کنید و فرصت دهید تا مهره‌ها سرد شوند. وقتی قالبتان سرد شد، مهره‌ها را به سادگی از قالب جدا کنید و از آن‌ها استفاده کنید. از این مهره‌های رنگی می‌توانید برای تزئین گیره سر استفاده کنید. مهره‌ها را به صورت گل در کنار هم قرار دهید و به گیره‌های ساده بچسبانید.

 

برای ساختن انگشتر می‌توانید مهره‌ها به حلقه یا انگشتر مد نظر بچسبانید. پس از خشک شدن چسب مطمئن شوید که خوب به انگشتر چسبیده باشد. می‌توانید با استفاده از زنجیرهای کوتاه یا بلند و یک قلاب این مهره‌ها را تبدیل به گوشواره کنید و با کمی خلاقیت بیشتر با استفاده از همین مهره‌ها می‌توانید گردنبند نیز بسازید. از این مهره‌های رنگی زیبا برای تزئین تل‌های ساده کودکان نیز می‌توانید بهره ببرید. این وسایل هدیه بسیار خوبی برای کودک شما و کودکان فامیل باشد.

 

برای ساخت نشان کتاب نیز می‌توانید مهره‌ها را به یک بند کاموای بلند یا یک مقوا وصل کنید. حتما به مهره‌ها شکل خاصی بدهید و آن‌ها را شبیه به گل یا هر چیزی که مایل هستید در کنار هم قرار دهید.

 

 

zaerbanner shamimbanner
برچسب ها
اپلیکیشن های کاربردیzaerbanner shamimbanner

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن