اضافه‌ وزن مانعی برای خوشتیپی نیست

اختصاصی دنیاک: انتخاب درست لباس متناسب با فرم بدن مهارتی مهم و کاربردی می‌باشد. با کمک لباس مناسب می‌توانید ویژگی‌های مثبت ظاهریتان را برجسته کنید و اعتماد به نفس بیشتری داشته‌باشید.

انتخاب درست لباس

۱. طرح‌های مناسب را بشناسید. از طرح‌های افقی راه‌راه و پر طرح اجتناب کنید. این طرح‌ها باعث جلب توجه به بدنتان می‌شوند. اگر میخواهید لاغر و ساده به نظر برسید لباس‌های تک رنگ انتخاب‌های بهتری هستند.

– رنگ سیاه به دلیل باریک نشان دادن بدن به عنوان یک اصل در انتخاب لباس به کار میرود. به طوور کلی انتخاب رنگ‌های تیره انتخاب امن‌تری نسبت به رنگ‌های روشن می‌باشد.

– الگو‌های عمودی انتخاب کنید. هرگونه خط و یا طرح عمودی شما را کشیده‌تر نشان می‌دهد.

۲. از وسایل تزئینی استفاده کنید. اگر شکم برجسته‌ای دارید برای پوشاندن می‌توانید از کمربندهای پهن روی لباستان استفاده کنید. گوشواره‌ و یا سربند و کلاه انتخاب‌های خوبی هستند.

۳. از لباس‌های گشاد و مدل‌های چادر مانند و خفاشی دوری کنید. تصور اشتباه این است که فکر می‌کنید لباس‌های گشاد اندام شما را پنهان می‌کنند درحالی که واقعیت این است که بر ویژگی‌هایی که میخواهید پنهان کنید تاکید بیشتری میکند. پوشیدن لباس‌های گشاد و بزرگ این پیام را میرساند که شما سعی دارید درون لباس‌هایتان پنهان شوید. لباس‌های مناسب سایزتان بپوشید، دلیلی برای پنهان شدن وجود ندارد.

۴. از لباس‌های ضخیم اجتناب کنید. (برای آقایان). لباس‌هایی که پارچه‌های سنگین دوخته شده‌اند به سنگینی شما اضافه می‌کنند و شما را درشت‌تر از سایز واقعی‌تان نشان می‌دهد. علاوه بر این باعث تعریق بیشتر می‌شود که این مساله یکی از مشکلات متداول مردانی‌ست که اضافه وزن دارند.

۵. حفظ نرمال نسبت‌های بدن. لباس‌هایی انتخاب کنید که تناسبات بدن شما را حفظ می‌کنند.

برای مثال اگر شکم برجسته دارید شلوار خود را زیر شکم نپوشید. اینکار شکم را برجسته‌تر نشان میدهد. شلوار را کمی بالاتر در جای مناسب بپوشید. اینکار تناسب بدنتان را حفظ می‌کند.

اگر برای نگه داشتن شلوار در جای مناسب با مشکل مواجه شدید به جای کمربند از بند شلوار استفاده کنید.

zaerbanner shamimbanner
برچسب ها
اپلیکیشن های کاربردیzaerbanner shamimbanner

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن