تغییرات بازیگران بعد از جدایی +عکس

دنیاک: یکی از بدترین نکات مشهور بودن این است که حواس مردم به کوچک ترین حرکات آن ها هست و این توجه مردم زمانی بیشتر می شود که در حال طی کردن لحظات سختی مثل جدایی و شکست رابطه باشند. همه چشم ها مراقب آن هاست که چه اقدامی می کنند درباره همسر سابقشان چه چیزهایی می گویند؟ با چه کسی ازدواج می کنند؟ و یا چگونه بعد از جدایی زندگی می کنند؟

سلبریتی ها همیشه مجبور هستند ظاهر خوبی داشته باشند مخصوصا زمانی که لحظات سختی را می گذرانند. به همین دلیل است که معمولا افراد مشهور بعد از پایان یک رابطه با ظاهر جدیدی ظاهر می شوند. رنگ موی جدید مدل موی جدید، استایل متفاوت و یا کاهش وزن.

در ادامه تغییرات سلبریتی ها را بعد از جدایی با هم ببینیم.

کلویی کارداشیان

طلاق سلبریتی ها

کلویی کارداشیان بعد از ۴ سال زندگی مشترک از همسرش لامار اودوم جدا شد. او بعد از جدایی شروع به تغییر کرد. رژیم گرفت، ورزش کرد، رنگ موهایش را روشن تر کرد و استایل لباس هایش را به کلی تغییر داد. کلویی در یکی از مصاحبه ها گفته است با ورزش استرس و فشار روحی بعد از طلاق را کاهش داده است.

کتی پری

طلاق سلبریتی ها

کتی پری بعد از ۲ سال زندگی مشترک با راسل برند از او جدا شد و مدتی بعد برای اولین بار با یک رنگ موی کاملا متفاوت  ظاهر شد. کتی که همیشه موهای بلوند داشت این بار با موهای آبی ظاهر شد که بیشتر هدفش معرفی یک برند رنگ بوده است.

سارا هایلند

طلاق سلبریتی ها

سارا هایلند در گزارشی بعد از جدایی از مت پروکوپ درباره خشونت های او گفته است. همانطور که سارا می گوید مت او را کتک میزده و چیزهای زیادی را به سمتش پرتاب می کرده است. سارا بعد از جدایی تغییرات زیادی در استایل و ظاهرش ایجاد کرد. او در یکی از پست های اینستاگرامش با موهای کوتاه نوشت: بالاخره تمام شد. نگرش مثبت و استایل جدید به او کمک کرد راحت تر بتواند با شرایط جدید کنار بیاید.

زین ملک

طلاق سلبریتی ها

زین ملک وقتی نامزدی اش را با پری ادواردز به هم زد همه طرفدارانش را غافلگیر کرد. پری ادواردز در یکی از مصاحبه ها گفته است که زین نامزدی اش را با او با یک پیام تمام کرده است و این بدترین اتفاقی بود که در زندگی اش افتاده است. زین ملک یک هفته بعد از جدایی از پری با ظاهری کاملا متفاوت در جمع ظاهر شد. او موهایش را به سبک دیگری کوتاه و سیلور رنگ کرد و روی بازوی چپش گل نیلوفر تاتو کرد اما بعد از آشنایی با گی گی حدید تاتوی نیلوفر آبی را از بین برد.

بلیک شلتون

طلاق سلبریتی ها

در سال ۲۰۱۵ بلیک شلتون و میراندا لمبرت بعد از ۱۰ سال زندگی مشترک از هم جدا شدند. شلتون در یکی از مصاحبه ها گفته است که چقدر این جدایی برای سخت بوده است و این لحظات سخت در بسیاری از آهنگ هایش تاثیر داشته است. او یک ماه بعد وزن کم کرد و هوشمندانه تر لباس می پوشید. وقتی از او پرسیدند که چطور لاغر کرده است گفت: خب می دونید باید رژیم طلاق رو هم امتحان کنید.

هیلاری داف

طلاق سلبریتی ها

هیلاری داف در سال ۲۰۱۵ از همسر سابقش مایک کومری جدا شد و مدتی بعد عکس های بسیار متفاوتی از خود با موهای سبز آبی در صفحه اینستاگرامش گذاشت. هیلاری داف تمام تلاشش را کرده است که به این جدایی دید مثبتی داشته باشد و حتی بعد از پایان رابطه دوستان خوبی برای هم هستند.

منبع: بدونیم

 

zaerbanner shamimbanner
برچسب ها
اپلیکیشن های کاربردیzaerbanner shamimbanner

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن