معرفی ارزان‌ترین محله‌های لندن برای زندگی

دنیاک: شکی در این مورد وجود ندارد که لندن شهری گران به شمار می رود. قیمت اجاره ها معمولا بالا می باشد و در مناطق سطح بالایی همچون چلسی می توانید یک سوییت را با ۲۵۰۰ پوند در ماه اجاره نمایید. هزینه هایی از این دست موجب می شود تا لندن همواره در فهرست لیست گران ترین شهرهای دنیا قرار بگیرد. با تمام این اوصاف کسانی هم هستند که ایده آن ها این است که رفتن به لندن نمی بایست به دلیل قیمت بالای مسکن کنار گذاشته شود. فرهنگ، بازار و تنوع در این شهر باعث شده است تا لندن به عنوان یک شهری عالی برای ایجاد خانواده و همچنین تقویت حرفه ای شناخته شود و البته همه هزینه های مسکن در شهر لندن به اندازه خرید یک دستگاه فورد دست دوم نیست. اینجا شهری بزرگ است که در ان شما می توانید از گران ترین تا ارزان ترین محله های لندن و متناسب با بودجه ای که دارید را در نظر بگیرید. در این مطلب می خواهیم با ارزان ترین محله های لندن آشنا شویم پس با الی گشت همراه شوید.

ارزان ترین محله های لندن

منطقه بکسلی | Bexley

شاید بتوان این منطقه را به سادگی جزء ارزان ترین محله های لندن نامگذاری کرد. اجاره یک خانه متوسط در ماه به حدود هزار پوند می رسد که این مقدار در حدود ۲ هزار پوند از گران ترین مناطق لندن کمتر است. برای کسانی که دنبال خرید هستند قیمت خانه ها در این مناطق در حدود ۲۳۵ هزار پوند می باشد. منطقه بکسلی در جنوب شرقی لندن واقع شده و با مرکز شهر در حدود ۴۵ دقیقه فاصله دارشته و منطقه ای مناسب برای کسی به شمار می رود که شغلی در داخل شهر دارد. بکسلی نه تنها منطقه ای مقرون به صرفه می باشد بلکه یکی از بهترین مکان ها برای خانواده ها به شمار می رود که دلیل آن تا حد زیادی به دلیل وجود مدارس خیلی خوب این ناحیه است. اکثر مدارسی که در اینجا قرار دارند دارای امتیاز عالی و یا خوب از رده بندی OFSTED می باشند.

منطقه بکسلی لندن

منطقه هورینگ | Havering

مورد بعدی که در این لیست به آن اشاره می شود منطقه حومه ای هورینگ است که در حومه شرق لندن واقع شده است و این نیز یکی دیگر از ارزان ترین محله های لندن به شمار می رود. یک خانه متوسط در این منطقه در حدود ۱۰۸۳ پوند در ماه هزینه اجاره داشته و در صورتی که قصد خرید داشته باشید قیمت ها در حدود ۲۵۳ هزار پوند می باشند. از منطقه شلوغ رامفورد، منطقه ای وجود دارد که برای شبگردی و خرید شناخته می شود و در حدود ۳۵ دقیقه از آنجا تا مرکز شهر فاصله وجود دارد. با توسعه مسیریابی که ایجاد شده است هورینگ را حتی نزدیک تر به لندن کرده است و اکنون زمان مناسبی برای سرمایه گذاری در املاک این منطقه به شمار می رود.

منطقه هورینگ لندن

منطقه ساتون | Sutton

این منطقه در جنوب غربی شهر لندن و در مقابل هورینگ واقع شده است. قیمت خرید ملک در این منطقه در حدود ۲۹۴ هزار پوند بوده و برای اجاره یک خانه متوسط در ماه می بایست ۱۱۶۶ پوند در ماه بابت اجاره پرداخت نمایید. با وجود اینکه این منطقه تنها ۴۵ دقیقه با مرکز لندن فاصله دارد، دارای فضاهای سبز و تپه های زیبایی می باشد و همچنین یکی از مناطقی است که کمترین جرم را داشته و مناسب برای پرورش یک خانواده به شمار می رود.

منطقه ساتون

منطقه بروملی | Bromley

این منطقه که دیوید بوی اواخر دوران کودکی خود را در ان گذرانده بسیار الهام بخش می باشد. یک خانه متوسط در منطقه بروملی که جزء ارزان ترین محله های لندن می باشد ۱۲۷۱ پوند در ماه اجاره داشته و هزینه خرید یک خانه متوسط در حدود ۳۴۱ هزار پوند می باشد. اینجا تنها منطقه ای است که تحت نظارت هر دو شهر لندن و کنت می باشد که همان باغ انگلستان شناخته می شود. بروملی یک مسیر سریع را برای دسترسی ایجاد کرده و در حدود ۱۵ دقیقه زمان برای رسیدن به ویکتوریا نیاز است. در این منطقه فضاهای شهری خانگی زیادی وجود داشته و یکی از شادترین مکان ها برای زندگی در لندن به شمار می رود. اینجا دارای مدارسی خود و همچنین انتخاب گسترده ای از فروشگاه ها است که هر ساله تازه واردان بسیاری را به سوی خود جذب می کند.

منطقه بروملی لندن

منطقه انفیلد | Enfield

برای هر کسی که یک روستای خوب را دوست دارد منطقه انفیلد می تواند بهترین برای او باشد. کسانی که بخواهند در این منطقه که جزء ارزان ترین محله های لندن به شمار می رود خانه ای متوسط اجاره کنند می بایست مبلغی در حدود ۱۲۸۵ پوند در ماه را ارائه کنند همچنین کسانی که به دنبال خرید می باشند مبلغی در حدود ۳۰۰ هزار پوند برای خرید یک خانه متوسط نیاز است. اکثر مدارسی که در منطقه انفیلد قرار دارند در ردی بندی OFSTED دارای درجه عالی یا خوب می باشند. ارتباطات انفیلد با لندن بسیار خوب می باشد و شما می توانید با عبور از تقاطع پادشاه و نزدیک شدن به بزرگراه ام ۲۵ یک سفر بدون ردسر را در کمتر از نیم ساعت داشته باشید. با وجود اینکه این منطقه به مرکز لندن نزدیک می باشد اما فضای روستایی خود را حفظ کرده است و مکانی مناسب برای ساختن فضاهای بیرونی برای خانه ها می باشد.

منطقه انفیلد لندن

ردبریدج | Redbridge

ردبریدج قلب آرامش در لیست ما بوده که در نزدیکی مرکز لندن می باشد. این منطقه در خط مرکزی واقع شده و بهترین مکان برای شب زنده داری می باشد. این بدین معنی است که زندگی در این مکان با هزینه ای بسیار کمتر امکان پذیر خواهد بود. اجاره یک خانه متوسط در منطقه ردبریدج در حدود ۱۳۰۰ پوند در ماه و همچنین خرید یک آپارتمان مقداری بشتر از ۳۰۰ هزار پوند می باشد. بر اساس شهر، منطقه ردبریدج یک مکانی متنوع می باشد که در حدود ۴۰ درصد مردم آن از اقلیت های قومی می باشند. علی رغم اینکه این منطقه به شهر لندن نزدیک می باشد اما در نقطه ای میان شهر لندن و روستای اسکس قرار گرفته است و این را می توان در اطراف Wanstead و South Woodford مشاهده کرد.

منطقه ردبریدج لندن

منطقه کرویدون | Croydon

منطقه کرویدون یکی دیگر از ارزان ترین محله های لندن به شمار می رود. البته هرچند که آن دورترین منطقه در این لیست می باشد اما به دلیل راه های ارتباطی مناسبی که برای آن وجود داشته شما می توانید با یک حمل و نقل عالی به وسیله قطار در مدت ۱۵ دقیقه خود را به پل لندن برسانید. میانگین هزینه اجاره برای منطقه کرویدون در حدود ۱۳۰۹ پوند در ماه و از طرف دیگر هزینه خرید یک خانه متوسط در حدود ۲۸۰ هزار پوند می باشد. این منطقه در حال رشد بوده و آینده خوبی برای آن در نظر گرفته می شود به طوری که در صنعت خرده فروشی و فن آوری در حال انجام جهش بزرگی است. مرکز خرید مشهور وستفیلد در این منطقه واقع شده که در سال ۲۰۱۹ تکمیل خواهد شد و فضایی به وسعت ۱۴۰ هزار متر مربع را به عنوان خریده فروشی پوشش می دهد. علاوه بر این منطقه کرویدون شهرت دیگری به عنوان یکی از اولین مناطق راه اندازی استارت آپ ها شناخته می شود و از این مکان به عنوان محلی عالی برای جوانانو در آینده برای تجارت یاد می کنند.

منطقه کرویدون لندن

حال با توجه به گزینه هایی که برای شما ارائه گردید می توانید انتخاب نمایید. شاید حضور در مناطقی کم هزینه تر بتواند هزینه زندگی را کاهش داده و بتوان برای بخش های دیگری از زندگی هزینه بیشتری کرد. هرچند در کل و به تناسب شهر لندن همواره جزء گرانترین شهرهای دنیا می باشد اما شاید ارزان ترین محله های لندن بتواند در جهت رسیدن اهراف برخی افراد تاثیر بسزایی را ایفا کند.

منبع: الی گشت

 

zaerbanner shamimbanner
برچسب ها
اپلیکیشن های کاربردیzaerbanner shamimbanner

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن