تورهای اتوبوسی پاریس را بشناسید

دنیاک: یکی از بهترین روش های گشت و گذار در سفر پاریس، شرکت در تور اتوبوسی پاریس است که بر طبق جاذبه هایی که می خواهید از آن ها دیدن کنید می توانید در تورهای متنوعی ثبت نام کنید. بعد از اینکه تصمیم به سفر به پاریس گرفتید می توانید برای گشت و گذار در شهر پاریس و دیدن جاذبه های آن، از تورهای اوبوسی پاریس استفاده کنید. در پاریس تورهای اتوبوسی متنوعی با نام های متعددی برگزار می شوند که در این مطلب مجله الی گشت سعی می شود تا به شما معرفی گردند. در نتیجه با مطالعه این مطلب می توانید بهترین تور اتوبوسی پاریس را برای خود انتخاب کنید.

بازدید از جاذبه های پاریس با تور اتوبوسی پاریس

انواع تورهای اتوبوسی پاریس

در پاریس تورهای اتوبوسی متنوعی همانند تورهای اتوبوس هاپ آن هاپ آف پاریس، راهنماها، و اتوبوس تورهای شبانه هست که با مطالعه هر یک می توانید بهترین تور را برای خود انتخاب کنید. همچنین بعضی از این تورها با تور قایق و کروز ترکیب می شود. که می تواند تور بهتری برای شما باشد.

تور اتوبوس هاپ آن هاپ آف پاریس

با شرکت در تور اتوبوسی هاپ آن هاپ آف پاریس می توانید نه تنها با خانواده خود به راحتی در شهر بگردید، بلکه از خیابان ها و ساختمان های شهر دیدن کنید. همچنین به پاهای خود استراحت بدهید. با گرفتن بلیط تور اتوبوسی هاپ آن هاپ آف پاریس، به شما راهنمای صوتی به چندین زبان داده می شود که می توانید به راحتی به آن ها گوش دهید. ۲ شرکت به برگزاری تور اتوبوسی پاریس می پردازد. نام این دو شرکت یکی لوپن اند ل کارس روگس یا همان اتوبوس های بیگ باس (L’Open and Les Cars Rouges) و شرکت فوکسیتی (Foxity) است.

تورهای اتوبوسی پاریس

این تورهای اتوبوسی به صورت ۱ روزه و ۲ روزه برگزار می شود و تا زمانی که شروع به استفاده از آن نکنید همچنان اعتبار دارند. زمانی که سوار تور اتوبوسی پاریس شدید، اعتبار بلیت شما فعال شده و بسته به نوع بلیط یک روزه یا دو روزه ای که خریده اید، باید از آن استفاده کنید. تورهای اتوبوسی هر یک از این شرکت ها مسیرهای مشخصی را با ایستگاه های توقف مشخص دارند و می توانید نقشه حرکت آن ها را، در میان جاذبه ها مشاهده کنید و سپس بسته به جاذبه های پاریس که می خواهید ببینید و و قیمت تورها، آن ها را خریداری کنید.

از مزایای چنین تورهایی آپشنال یا همان انتخابی بودن آن هاست. به این معنی که هر جاذبه ای را که می خواهید ببینید از اتوبوس پیاده می شوید و هر زمان که بازدیدتان تمام شد، دوباره سوار اتوبوس شده و سپس به دیدن جاذبه بعدی می روید. می توانید از روی بسیاری از جاذبه ها بگذرید یا اینکه زمان کمی را برای دیدن آن ها، صرف کنید. اگر خسته شدید، می توانید ناهار و شام خود را بخورید و دوباره سوار اتوبوس شوید یا اینکه در اتوبوس تنها با ساندویچی یک وعده غذایی خود را میل کنید. همچنین اکثر تور اتوبوسی پاریس دارای اتوبوس هایی دو طبقه بوده که طبقه بالای آن روباز است. در نتیجه به شما توصیه می کنیم اگر می خواهید که در طبقه روباز اتوبوس ها بنشینید، حتما کلاه آفتابگیر، عینک دودی یا در صورت هوای بارانی پانچو به همراه داشته باشید. بسته به فصلی که سفر به پاریس دارید، لباس مناسب هوای آزاد را بپوشید.

بازدید از جاذبه های پاریس

اتوبوس های بیگ باس | Big Bus Tours

در سال ۱۹۹۱ اتوبوس های ل کارز روگس یا بیگ باس در پاریس مشغول به فعالیت شدند. تور اتوبوسی پاریس با اتوبوس های بیگ باس حدود ۱۰ توقف را در کنار جاذبه های مهم و توریستی پاریس و در مسیر کلاسیک خود برنامه ریزی کرده است. با خرید تور اتوبوسی پاریس و بیگ باس می توانید از کارت پاریس نیز استفاده کنید. این اتوبوس ها طرفدار بسیاری در میان گردشگران دارند و شما را از مشکلات حمل و نقل در پاریس و رسیدن به جاذبه های آن یا گم شدن در پاریس نجات می دهد.

طبعا اگر بلیت تور اتوبوسی پاریس را آنلاین خریداری کنید، به صرفه تر خواهد بود. همچنین تور دو روزه آن به نسبت تور یک روزه صرفه اقتصادی بیشتری برایتان دارد. قیمت تور اتوبوسی بیگ باس پاریس برای بزرگسالان و در یک روز ۳۴٫۲۰ یورو و برای دو روز ۳۷٫۸۰ یورو می باشد.

  • برنامه حرکت اتوبوس ها

اتوبوس ها از ساعت ۹:۳۰ صبح تا ۶ بعد از ظهر و هر نیم ساعت از ایستگاه ها شروع به حرکت می کنند. اگر می خواهید که تور روزانه خود را در همان ایستگاهی به پایان برسانید که سوار اتوبوس شده اید، باید در ساعت ۵ بعد از ظهر سفر و تور پاریس خود را پایان دهید. چرا که اتوبوس های بعد از این ساعت تنها به ایستگاه تروکادرو (Trocadero) می روند.

برای خرید بلیت این تورها می توانید از قسمت پذیرش هتل اقدام کنید یا اینکه مستقیما از راننده اتوبوس ها بلیت مورد نظرتان را خریداری کنید.

مسیرهای اتوبوس های بیگ باس پاریس

  • مسیر قرمز در تورهای روزانه

این اتوبس ها در جاذبه هایی همچون برج ایفل، طاق پیروزی، ساختمان اپرا گارنیه، موزه لوور، کلیسای نوتردام، موزه دورسای، خیابان شانزه لیزه، گاخ گرند و تروکادرو توقف دارند. طی کردن مسیر کامل این اتوبوس ها در یک دور حدود ۲ ساعت و ۲۰ دقیقه طول می کشد.

  • مسیر آبی در تورهای شبانه

تور شبانه این اتوبوس ها از موزه لوور، کلیسای نوتردام، موزه دورسای، خیابان شانزه لیزه، گاخ گرند، تروکادرو و گار دو نورد عبور می کنند. طی کردن مسیر شبانه اتوبوس ها در یک دور، حدود ۱ ساعت و ۱۵ دقیقه طول می کشد.

تور بیگ باس پاریس

تور اتوبوسی لوپن | L’Open Tours

با تور اتوبوسی پاریس که توسط این شرکت برگزار می شود می توانید ۴ مسیر متفاوت را انتخاب کنید. تور اتوبوسی لوپن از ۵۰ ایستگاه و توقف می گذرد برای شما فراهم بوده و تقریبا اکثر جاذبه های دیدنی پاریس را در خود جای داده است. فقط در نظر داشته باشید که اگر می خواهید تمام این جاذبه ها را ببینید، باید زمان بیشتری را برای آن در نظر بگیرید. در مورد این تور اتوبوسی پاریس نظرهای مختلفی ارائه شده است. اگر زمان زیادی را در دیدن جاذبه ها صرف نمی کنید و سرعت بازدیدتان بالاست، به شما این تورها را پیشنهاد می دهیم. قیمت تورهای یک روزه برای بزرگسالان ۳۴ یورو و تورهای دو روزه برای بزرگسالان حدود ۳۸ یورو است. برای شرکت در تورهای ۳ روزه نیز باید ۴۶ یورو پرداخت کنید.

برنامه حرکت اتوبوس های لوپن

برنامه حرکت اتوبوس ها از ساعت ۹:۳۰ صبح تا ۶ بعد از ظهر است. اتوبوس ها در ماه های آپریل تا اکتبر (یعنی از اواسط فصل بهار تا اواسط فصل پاییز) هر ۱۰ تا ۱۵ دقیقه به ایستگاه ها می رسند. در زمستان نیز این زمان به ۲۰ تا ۲۵ دقیقه افزایش می یابد. برای خرید بلیت این تورها می توانید به صورت آنلاین اقدام کنید یا اینکه به باجه فروش بلیت در خیابان ۱۳ اوبر ۷۵۰۰۹ پاریس (۱۳ Auber Street) بروید.

مسیرهای اتوبوس های لوپن پاریس

  • مسیر سبز یا مسیر کلاسیک

دیدن از جاذبه های: کاخ رویال، موزه لوور، نوتردام، سنت میکائیل، موزه اورسای، طاق پیروزی، شانزه لیزه، تروکادرو، برج ایفل، کانکورد رویال و غیره. مدت زمان دور زدن ماشین ها ۲ ساعت طول می کشد.

  • مسیر نارنجی

دیدن از جاذبه های: سنت ارمین، پتیت-پوینت، بندرگاه رویال، Esplanade des Invalides، رو دو باک (Rue du Bac) منطقه لاتین و غیره. این مسیر ۶۰ دقیقه طول می کشد.

  • مسیر زرد

خیابان های بزرگی همچون: اوبر، مونت مارتر، گار دو نورد، گار دو ایست، مادلین و غیره. این مسیر ۶۰ دقیقه طول می کشد.

  • مسیر آبی

دیدن مکان هایی همچون گار دو لیون، گار داسترلیتز، کتابخانه ملی، هتل دو ویلا و غیره.

تور شبانه پاریس

تور اتوبوسی فوکسیتی | Foxity

یک تور اتوبوسی پاریس با نام شرکت فوکسیتی، تور اجرا می کند. اتوبوس های این شرکت با رنگ های نارنجی و سفید مشخص شده اند. از مزایای تورهای این شرکت این مورد است که هر بزرگسالی می تواند یک کودک را رایگان با خود همراه کند. با این حال، این تورها به نسبت دیگر تورهای اتوبوسی پاریس گران تر تمام می شود.

ساعت حرکت های اتوبوس ها

اتوبوس ها از ساعت ۹:۳۰ تا ۶ بعد از ظهر حرکت کرده و هر ۲۰ دقیقه به ایستگاه ها می رسند. بلیت آنلاین تور یک روزه آن برای هر بزرگسال ۱۸ یورو خواهد بود.

مسیرهای اتوبوس های فوکسیتی

با شرکت در این تورها از جاذبه هایی همانند برج ایفل، اپرا، کانکورد لا دوری، شانزه لیزه، طاق پیروزی، لکول میلیتر و غیره دیدن خواهید کرد.هر چند دیدن این جاذبه ها در یک روز امکان پذیر نیست و در نتیجه به شما توصیه می کنیم که اگر در بین تور اتوبوسی پاریس از این شرکت بلیت می خرید حتما برای دو روز خریداری کنید.

تور اتوبوسی پاریس

به جز تورهای اتوبوسی که در بالا نام برده شد، شرکت های خصوصی دیگری نیز تور اتوبوسی پاریس را برگزار می کنند. برای آشنایی با هر یک از آن ها می توانید به بخش اطلاعات و پذیرش هتل خود بروید. برای رزرو هتل یا خرید بلیط هواپیما می توانید به سایت الی گشت مراجعه کنید. اگر اپلیکیشن الی گشت را دانلود کنید می توانید به راحتی و از روی گوشی همراهتان، سفرهای مربوط به سفر پاریس خود را انجام دهید.

منبع: الی گشت

 

zaerbanner shamimbanner
برچسب ها
اپلیکیشن های کاربردیzaerbanner shamimbanner

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن